Poslení měsíce nabraly úplně jiný směr....

Všechny Vás moc zdravím!

Poslední měsíce nám všem trošku změnily naše životy, alespoň tak to cítím já. Celá ta situace nám zároveň dala možnost se na chvíli zastavit, přemýšlet, užívat si té dané chvíle, relaxovat, studovat a taky nás učí schopnosti čekat.

Dle vládního nařízení mohou fitness centra za určitých podmínek otevřít a začít fungovat od pondělí 27.4.

Mohla bych říci, hej skvělé jdeme na to! A začít zase vydělávat a jet na max.

Zvažovala jsem všechna pro a proti v rámci možností otevření. Jen v souhrnu několik podmínek, které jsou dané:

- skupinové lekce mohou probíhat v max počtu 8 klientů plus instruktor

- počet klientů se zároveň odvíjí i od plochy - 1 klient má pro sebe 10m2

- kompletní a neustálá desinfekce všeho  - před, po a mám pocit, že nejlépe i při

- bez šaten, zázemí, pouze WC

- nedoporučuje se pohyb osob v místnosti - nedoporučuje se používat podložky - klient má mít nejlépe svou, popřípadě si donést i posilovací pomůcky - v případě použití posilovacího načiní, kompletně vše desinfikovat

- povinnost nosit roušku!

Určitě to není o tom, že bych nebyla schopna tyto podmínky plnit. S odstupem času jim vše také uzpůsobím v maximální možné míře. ALE - to, co již řadu let dělám, dělám s vědomím, že je to pro zdraví a dobro klienta - a zároveň i pro mé zdraví. Dala jsem si do názvu - zdravý pohyb - v současné době vnitřně cítím, že toto není cesta ke zdravému pohybu.

Proto pravidelné hromadné skupinové lekce i po konzultaci s ostatními instruktory, kterým tímto děkuji za jejich podporu, tento týden ještě NEOTEVŘU.

ALE !!!

Dočasně nabízím několik variant řešení:

- individuální možnost tréninku - po dohodě venku či uvnitř

- malou cvičící skupinku - max 4 osoby, které se znají opět po dohodě venku či uvnitř 

- online cvičení jógy na facebookové stránce Petra Nováková - zdravý pohyb - neděle, úterý, čtvrtek 19.00
(nechám na vašem rozhodnutí , zda chcete přispět dobrovolnou částkou - č. u. 2112460166/2700 - pokud se tak rozhodnete, prosím napište do poznámky své jméno, ať vím, komu pak mohu poděkovat za podporu :-)
- popřípadě jsem tyto lekce otevřela v systému a pokud máte klasickou permanentku, budete cvičit, můžete v případě zájmu - kliknout svůj vstup a tím pádem si nechat odečíst 1 kredit ze svého účtu...

 

Budu zároveň v tomto a příštím týdnu dělat vše proto, abychom se postupně vrátili k normálu - ale co je vlastně normální stav :-)

Pokud budete mít zájem o individuální trénink, popřípadě malou cvičící skupinku napište mi sms, zavolejte, popř. zpráva na fcb, instagramu cokoliv....budu vděčná!

A v závěru snad jen - opatrujte se, usmívejte se a chybíte nám.....

Peťa & kolektiv