Pohybová aktivita na celý život :-) Chůze – přirozená chůze, kterou provozujeme každý den – to je HEAT. Každý si v tom najde to své – zábavu, dřinu, pohodu, odpočinek, prostředek pro hubnutí, zvyšování fyzické kondice, uvolnění stresu. Možná se také naučíte jak správně chodit, zjistíte určité slabiny ve vašem těle, najdete určité disbalance, naučíte se správně dýchat, správě držet tělo, posílíte srdíčko a celkovou fyzickou kondici. Chce to prostě jen zkusit. Je to skupinová aktivita – poznáte nové přátelé, nemusíte se bát přijít sami – na HEATu nikdy sami nepůjdete :-)

 

Moje první hodina H.E.A.T. Programu?

Co říci na úvod? Že vaše první hodina bude ta nejhorší jakou kdy zažijete :-) každá další bude jen a jen lepší - věřte mi. Chce to jen zkusit a nebát se. Poprvé je člověk trochu zmatený z toho všeho co se kolem vás děje, instruktor se vám snaží vysvětlit správné nastavení, okolo vás již ostatní chodí a vy byste chtěli hned začít chodit bez držení a ono ne a ne ten pás správně nastavit. Nepropadejte panice, dejte tomu čas. Vaše tělo a váš mozek se musí propojit a postupně na to přijít. Každou další lekcí se budete cítit lépe. Jen to po té první nevzdejte. Zkuste více instruktorů, ať můžete porovnat a zjistit co vám vyhovuje nejvíce. Často svým klientům říkám, že to není jen "tupá" chůze, že i zde člověk může daný pohyb vykonávat nešetrně ke svému tělu. Zkuste tedy během lekce sami sebe pozorovat, vnímat co dělají vaše nohy, vaše ruce, jak zapojujete vaše tělo do celkového pohybu. Můžete spoustu věcí časem zlepšit a špatné návyky odbourat, chce to ale naučit sám sebe vnímat. Nebojte se ptát se instruktora. Zjišťovat a zkoušet. A hlavně dělejte to pro radost, ne pro povinnost.

Budeme se na vás těšit v našem centru. Vezměte si pohodlné oblečení, pevnou obuv, ručník a pití a doražte! 

Lekce probíhají každý den. U mě v centru se o vás postarají instruktorky s mnohaletou zkušeností, jsme s heatem od samého začátku, už jsme něco málo našlapali :-) Stačí si jen udělat rezervaci na telefonu: 774 092 770!